Кремація у Києві сьогодні
У разі смерті людини, кремація є одним із найдоступніших способів поховання. Ритуальна служба Олександра Прядка організує кремацію померлого у Київському Крематорії за доступними цінами.
Маючи досвід роботи понад 35 років, ми завжди допоможемо вирішити будь-яку проблему – від кремації людини в Києві та оформлення місця на будь-якому кладовищі або в колумбарії за державними цінами до організації поминального обіду в будь-якому районі м. Києва.
Вартість кремації у Києві сьогодні:
- Кремація (спалювання труни з тілом) – від 3100 грн.
- Урни для праху – від 830 грн.
Оренда зали для прощання:
- Велика зала – 3100 грн.
- Мала зала – 1100 грн.
- VIP-зала – 900 грн.
Ціна кремації у Київському крематорії сьогодні – від 3,1 тис. грн. + Повний комплекс ритуальних послуг: перевезення тіла померлого з моргу до крематорію, автобус на похорон, труна, ритуальна атрибутика, бригада для винесення тіла, батюшка, організатор поховання. Загальна сума, яку доведеться заплатити за повну організацію кремації у Києві з усіма ритуальними послугами, становитиме 10 тис. грн. Зберігання померлого у холодильній камері Київського крематорію – 5 тис. грн.
Які документи знадобляться для кремації
- Свідоцтво про смерть (оригінал);
- Довідка з МОРГу з причиною смерті;
- Документ, який може підтвердити родинний зв'язок чи дозвіл на проведення послуг Київського Крематорію від родичів – оригінал. Це необхідно для безперешкодного одержання урни з прахом на руки.
У разі необхідності кремації покійного в Києві – звертайтесь до ПП Прядко.
+38 (067) 509-53-66
+38 (063) 578-05-01
+38 (050) 410-03-03
+38 (044) 578-05-01
Кремація у Київському крематорії
Організація кремації у Києві сьогодні
Після смерті тіло людини зазнає множинних, не найприємніших змін, і від знайомої, рідної і коханої людини залишаються лише спогади, зроблені нею добрі справи та результати її праці. Чому так? Тому що час нещадний до всього – як до людини, так і до її фізіологічної оболонки зокрема. Саме тому багато сучасних людей обирають після смерті кремацію для своїх померлих рідних і близьких, розуміючи, як важливо зберігати пам'ять про них, згадувати і говорити про них. Зберігання тіла покійного не має якогось сенсу чи мети для багатьох, тому найкращий спосіб попрощатися з ним – кремувати його, розвіявши прах над важливим для нього чи сім'ї місцем, або вибрати місце в колумбарії для розміщення урни з прахом та періодично відвідувати місце поховання.
Ще одним важливим фактором, що впливає на вибір та організацію кремації, є турбота про навколишнє середовище, яка підтверджується саме спаленням тіла людини, а значить – фізичним знищенням усіляких хвороб, вірусів чи інфекцій. Так, як би жорстоко чи немилосердно стосовно померлого це не звучало, але спалення тіла передбачає повне знищення можливих хвороб, і навіть збереження землі у первозданному – чистому вигляді. Спалюючи тіло, ви не бронюєте могилу, не ховаєте людину в ній, а значить, не збільшуєте площу кладовищ, яких у Києві, та й по всій Україні, з кожним роком стає все більше і більше. Ви допомагаєте зберегти природу та навколишнє середовище, виключаючи можливість проникнення результатів природного розкладання тіла в ґрунт, ґрунтову, а іноді й питну воду.
Що таке кремація
Процедуру повного спалювання людського тіла у печі крематорію прийнято називати кремацією. Після цього процесу прах збирається в спеціальну урну, попередньо обрану близькими померлої людини. Урну з прахом передають людині, яка займалася організацією похорону або родичам померлої людини. Кого можна кремувати? Кремувати можна всіх, але за наявності згоди родичів чи останнього волевиявлення померлої людини. Для того щоб кремація в Києві пройшла на належному рівні, а зал для проведення прощального процесу та відспівування був підготовлений до цієї послуги, необхідно заздалегідь домовитися з адміністрацією Київського Крематорію та погодити дату та час її проведення. Урну з прахом можна встановити у спеціально відведеному на кладовищі місці – колумбарії, розвіяти, де хотілося б зробити це рідним або де просив померлий, а також виконати допоховання до могили після отримання згоди на ці маніпуляції в адміністрації кладовища. Замовити пам'ятники для колумбарія, можна в компанії «ПП Прядко».
Байкове кладовище: діючий Крематорій у Києві.
Заклад Байкового кладовища датується 1831 роком і з тих пір територія кладовища суттєво розширювалася доки не дійшла до сьогоднішніх кордонів. Київський крематорій функціонує на території кладовища з 1975 року, а колумбарій було зведено у 1983 р. Адміністрація Байкового кладовища і Крематорію, а також персонал, що тут працює, надають високоякісні послуги, демонструючи індивідуальний підхід до кожного, хто організував прощання і прийшов попрощатися з померлою рідною людиною. У всій Україні функціонує лише декілька крематоріїв і на Байковому кладовищі один із них. Київський Крематорій на вул. Байковій, 16 пропонує повний комплекс ритуальних послуг, а також виконує кремацію людини за попередньою домовленістю.
Крематорій у Києві для проведення кремації близької людини:
Крематорій розташований біля Байкового кладовища та колумбарію. Байкове кладовище розташоване на вул. Байковій, 16, у Солом'янському районі. Доїхати громадським транспортом до нього можна кількома способами:
- Від станції метро Вокзальна автобусом №5. Їхати до зуп. «Байкове кладовище».
- На маршрутці 519.
- 15 хвилин пішки від ринку «Володимирський», перейти через вул. Грінченко.
Час роботи Крематорію у Києві за адресою: вул. Байкова, 16
- Пн-Нд 09:00-16:00, без обіду.
Особливості процедури кремації в Києві
- Кремація померлої людини в день смерті заборонена Законом України. Ця послуга може проводитися лише на наступний день і т.д. Для людей, які загинули не своєю смертю, кремація здійснюється лише за наявності дозволу від прокуратури.
- Кремація виконується за один день. Зазвичай ця процедура займає небагато часу. Все залежить від додаткових послуг, які замовляють родичі померлої людини – відспівування, прощання тощо.
- Для своєчасного виконання всіх ритуальних послуг, необхідно заздалегідь зателефонувати до Київського Крематорію та забронювати час, а також замовити кремацію та місце для прощання. Для того, щоб можна було попрощатися з померлою людиною, адміністрація Крематорію надає спеціальну залу.
Процедура спалення тіла людини здійснюється у спеціальній печі, температура горіння якої становить 872 – 1092 градусів за Цельсієм. Тіло за такої температури практично повністю згорає за 2 години. Після цього прах, що залишився, збирають і поміщають в урну, яку раніше забронювали і сплатили родичі померлої людини. Рідні самостійно приймають рішення про те, що далі робити з прахом в урні: поховати в землі, залишити її для зберігання вдома або в якомусь іншому приміщенні, розвіяти або встановити урну у відведеному для цього колумбарії, розташованому на території кладовища.
Організація кремації у Київському Крематорії, включаючи померлих від COVID-19. Доставка труни з тілом до Крематорію м. Києва для проведення кремації з будь-якого регіону України, включаючи померлих від COVID-19. Вартість кремації у Київському Крематорії сьогодні – 3,1 тис. грн.