UAUA  |  RU

Ми пропонуємо

Виготовлення та встановлення пам'ятників в Києві сьогодні – це діяльність, якою займається багато виробничих організацій у нашому місті. Їхньою основною метою є надання високоякісної ритуальної продукції та послуг, що реалізуються за цінами виробника. Цех з виробництва пам'ятників Олександра Прядка у Києві пропонує повний комплекс виробничих та ритуальних послуг, які можуть знадобитися у процесі організації та проведення похорону, а також облаштування могил пам'ятниками на цвинтарі надалі. Однією з головних вимог сучасних замовників є пропозиція виробниками лише якісних пам'ятників з білого мармуру та граніту, які у багатьох випадках мають бути ексклюзивними. І ми не тільки докладаємо всіх зусиль до виконання цих вимог, але й намагаємося для кожного замовлення виготовити якісний пам'ятник, щоб наші послуги рекомендували друзям та знайомим, які планують ушляхетнити могили близьких людей до річниці чи якогось пам'ятного дня. Також, ми виготовляємо авторські пам'ятники та надгробки по індивідуальному замовленню з подальшою доставкою ритуальним транспортом ПП Прядко по всій Україні та встановленням на цвинтарі.

Детальніше...

Вибираючи пам'ятник для цвинтаря, надгробок чи скульптуру, ми завжди орієнтуємося на вибір найкращого з можливих варіантів. Не оминає ця тенденція і вибір кращого пам'ятника для встановлення на могилі близької людини. Здається, що таким чином можна сказати недомовлені слова або показати всю свою любов до померлої людини. Але постають питання – де виготовити якісний пам'ятник на замовлення сьогодні? Як знайти професійного виробника, який зможе забезпечити індивідуальний підхід та реалізує навіть найоригінальніший проект? Довіряйте своїй інтуїції, рекомендаціям друзів та відгукам тих, хто вже скористався послугами ритуальних бюро, які змогли реалізувати різноманітні замовлення надгробків. Довіряйте тим, хто каже, що ритуальне бюро ПП Прядко виготовляє найкращі пам'ятники Києва, а ціни на них – одні з найприйнятніших в Україні.

Детальніше...

Рідко яка людина замислюється над тим, що було б непогано прикупити собі місце на цвинтарі у Києві, але дивлячись на сьогоднішні реалії і стикаючись з подібними процедурами, з такими думками доводиться стикатися все частіше і частіше. Чому так? Навіщо треба поспішати «свою смерть» купуючи місце на цвинтарі? Напевно, це дивно звучить, але люди все частіше стикаються із проблемою пошуку та знаходження місця на потрібному цвинтарі столиці під час смерті родича. Особливо це актуально у тих випадках, коли хочеться поховати людину на найстаріших та найвідоміших цвинтарях м. Києва – поряд із могилами предків. Крім того, що досить складно знайти місце на такому цвинтарі, вартість «купівлі» там місця на цвинтарі може бути досить високою. Саме тому доводиться шукати більш підходящий цвинтар у межах міста Києва, який має у своєму розпорядженні вільні ділянки землі для облаштування поховання.

Детальніше...

Минулий рік був дуже складним для українців. Наші співгромадяни роз'їхалися хто куди, і сьогодні немає на Землі куточка, де українці не жили б. Не виняток і Болгарія. Як прародина багатьох болгар і гагаузів з України, не дивно, що ця невелика країна Європи прийняла такий високий відсоток українців. Сьогодні українці там навчаються, живуть, працюють, живуть у безпеці подалі від військових дій. На жаль, і вмирають люди в цій країні через різні НП, хвороби, ДТП. Смерть людини в Болгарії далеко від України для її рідних, що залишилися в країні, крім стресу додає і значних турбот. Особливо це актуально, якщо для них важливо привезти тіло рідної людини додому. Їм складно впоратися з горем, що звалилося, тому що відразу стає зрозуміло, який значний клопіт і турботи з доставки тіла в Україну чекають.

Детальніше...

Сьогодні вартість ритуальних послуг у Києві може кардинально відрізнятись навіть в одному ритуальному бюро. Чому так відбувається? Все залежить від тих допоміжних послуг, а також ритуальних процесів, які обирають рідні людини, яка померла, при оформленні замовлення на проведення похорону в конкретному бюро. Вибираючи повний комплекс послуг, можна спокійно прощатися з померлою людиною, не відволікаючись на можливі проблеми чи заходи, які можуть супроводжувати організацію та проведення похорону. Досвідчені агенти ритуального агентства у разі беруть проведення похорону повністю себе. Похорон у Києві відрізняється від похорону в іншому місті наявністю крематорію, в якому можна провести кремацію померлої людини. Такі крематорії мають лише три міста в Україні: Київ, Одеса та Харків. Також, може відрізнятись вартість поховання людини на найвідоміших цвинтарях країни у столиці, нерідко доводиться довго шукати ділянку на такому цвинтарі, виконуючи останнє бажання померлого чи вимоги його родичів.

Детальніше...

Сьогодні, зважаючи на доступність ЄВРО віз, дуже багато людей з України періодично відвідують Європу. Такі поїздки – це бажання побачити світ, відвідати рідних, знайти роботу або детальніше дізнатися про особливості вступу до європейських ВНЗ. І якою б не була мета поїздки, рано чи пізно практично всі люди повертаються до України – до рідних чи близьких. І найсумніше і найстрашніше те, що деякі повертаються в цинкових трунах. Так, смерть не обирає країни чи життєві ситуації. Вона може наступити навіть у найщасливіші моменти для людини, остаточно руйнуючи плани та надії тих, хто з нею поруч, її рідних та близьких. Бельгія – одна із таких країн, яку часто відвідують наші співгромадяни.

Детальніше...

Час руйнує гранітні палаци і заносить піском міста... воно нещадно практично до всього в цьому всесвіті. Не виняток і, здавалося б, вічні пам'ятники з граніту. Саме тому рано чи пізно відновленню підлягає абсолютно все з каменю: елементи інтер'єру та екстер'єру будинку, дорожнє покриття, цвинтарні пам'ятники, скульптури та статуї. Чим раніше звернути увагу на проблему в камені, тим більше ймовірності попередити його подальше руйнування і відновити його зовнішній вигляд. Пам'ятники, скульптури, статуї – всі ці елементи оформлення могили рано чи пізно починають руйнуватися, а без належного догляду та реставрації їхня доля досить сумна – вони потроху зникають з лиця землі.

Детальніше...

Смерь людини завжди несподівана. Особливо якщо людина була вчора бадьорою, веселою, розповідала про свої мрії та цілі, планувала проведення свята чи організацію заходу і раптом виявилося, що її за хвилину не стало. Така смерть завжди дезорієнтує його рідних. Втім, смерть тяжкохворої людини теж великий стрес, навіть якщо морально вже всі рідні і близькі до цього були готові, адже усвідомлення приходить жорстко і дуже боляче. Досить важко емоційно, якщо померла людина далеко від дому і необхідно її тіло з того місця забрати та привезти до іншої області України, додому. У такому разі питання транспортування померлого стоїть дуже гостро, особливо для тих, хто не має в своєму розпорядженні свого особистого транспорту і зовсім не розуміє, як саме слід перевозити тіло померлої людини в труні, особливо в спеку або як перетинати державні кордони різних регіонів країни.

Детальніше...

Географія перебування громадян нашої країни по всій земній кулі досить різноманітна. Вони можуть жити, працювати, навчатися, подорожувати та займатися особистими справами далеко за межами України. І, на наш глибокий жаль, людина може померти в чужій країні, наприклад в Італії, опинившись далеко від рідних і близьких, які могли б бути в цей важкий і трагічний момент поряд із нею. Безумовно, якщо померла людина офіційно перебувала в цій країні, то можна покладатися на допомогу консульства у вирішенні багатьох питань щодо оформлення документів та перевезення тіла покійного на батьківщину. Проте, навіть у такому разі – родичам покійного все одно доводиться вирішувати безліч проблем та питань на території цієї країни та організовувати транспортування труни з тілом на територію України. Знання специфіки проведення подібних процедур доставки вантажу 200 з Італії до України суттєво полегшує процес, але що робити, якщо немає знань, ні допомоги, ні навіть порадників.

Детальніше...

Як повернути на батьківщину людину, яка померла далеко від неї? Як зробити так, щоб його рідні отримали змогу попрощатися з нею і для цього просто прийти в місце прощання, а не їхати в іншу країну – до Данії, наприклад? Все просто: необхідно скористатися послугами Ритуальної служби в Києві, яка доставить тіло з Данії в Україну і зробить це не лише з дотриманням усіх необхідних умов країни відправника та країни – приймаючої сторони, а й оперативно та вчасно до похорону. Смерть близької людини за межами України завжди приносить із собою не тільки справжнє горе і розпач, а й великий перелік клопоту, який може ще більше увігнати у ступор родичів, які не уявляють, як упоратися з такою проблемою. Компанія ПП Прядко в м. Києві надає повний перелік ритуальних послуг, які можуть знадобитися в процесі виконання транспортування труни з тілом з Данії.

Детальніше...

Похорон у Києві – це не просто стрес для рідних та близьких померлої людини. Це велике хвилювання, розпач та горе. Саме тому займатися організацією поминок після похорону – краще агентам ритуальної служби, які мають солідний досвід роботи і знають, що в таких випадках слід робити і в якій послідовності. Супровід похоронного процесу агентами ритуального бюро Олександра Прядка передбачає не лише організацію та проведення похорону, відспівування та поховання, а й пошук відповідного кафе у будь якому районі м. Києва, в якому можна було б провести поминальний обід.

Детальніше...

Якщо людина померла в сусідній з Україною країні - Молдові, доставити тіло з труною та оформити всі необхідні документи легше, ніж робити це у тих випадках, якщо вантаж 200 перетинає кілька кордонів. Однак і в такому випадку може знадобитися допомога фахівців, здатних своєчасно, професійно та без емоційного дисбалансу розібратися з майбутнім завданням. І в таких випадках транспортування померлих з Молдови Україною довіряється співробітникам ритуального бюро м. Києва, що має в своєму розпорядженні автопарк відповідних вантажних автомобілів або катафалків. Нерідко найголовнішим чинником, який може збентежити людину, яка зіткнулася зі смертю близьких у чужій країні, стає ціна транспортування вантажу 200 з Молдови в Україну. Практично завжди і навіть за самостійного рішення привезти труну з тілом покійного - виникнуть численні перепони та перешкоди, які оперативно можуть вирішитись лише фахівцями Ритуальної служби м. Києва.

Детальніше...

Сьогодні вартість пам'ятників із каталогу виробничого цеху в Києві така:

  • Ціна виготовлення пам'ятника з каталогу, від 10 тис. грн.
  • Пам'ятники з білого мармуру, середня вартість, від 30 тис. грн.
  • Створення індивідуального проекту з каталогу, від 15 тис. грн.
  • Мінімальна вартість пам'ятника з портретом у склі від 19 тис. грн.
  • Середня вартість пам'ятника зі скульптурою ангела, від 20 тис. грн.
  • Мінімальна вартість комплексу із каталогу пам'яток, від 30 тис. грн.
  • Встановлення пам'ятника на цвинтарі – вартість, від 7 тис. грн.
  • Монтаж меморіального комплексу на цвинтарі – ціна від 40 тис. грн.

Детальніше...

Проведення поминальних обідів у Києві сьогодні стало невід'ємним етапом організації будь-якої прощальної церемонії після похорону. Ця традиція повністю підтримується в усій Україні, демонструючи бажання всіх родичів померлої людини посидіти за спільним поминальним столом з усіма людьми, які його знали, цінували, пам'ятають та поважають. Поминальний обід - це обов'язкове завершення будь-якого похорону незалежно від того, кремують людину або ховають на цвинтарі. І уникати цього звичаю ніхто не збирається, а залишати його поза увагою – тим більше. Організація поминок після похорону зазвичай обговорюється та оформляється агентом ритуальної служби, одночасно з організацією та проведенням основної частини похоронного процесу. І ця деталь не повинна уникати уваги родичів померлої людини, тому що поминальний обід – важливий етап усвідомлення та прийняття смерті людини. Саме на поминальному обіді можна згадати померлу людину, поговорити про її вчинені справи, посміятися з смішних ситуацій і навіть сплакнути. Це дуже важливий етап у прощальному процесі і не брати до уваги, залишивши без реалізації – неправильно.

Детальніше...

Запам'ятати людину, що залишила цей світ - кожну рису її обличчя, завиток волосся або милі серцю риси спочатку здається так легко. Але з часом, як би не намагався і не тренував пам'ять - потроху у спогадах згладжуються її зморшки, тьмяніє колір волосся, обличчя стає просто однією цілою плямою, і поки не подивишся фотографію, відновити цю прогалину ніяк не вдасться. Саме тому, оформляючи могилу, люди обирають пам'ятник із фотографією – як додатковий шанс згадати… Одного погляду на фото достатньо, щоб побачити знайоме примруження очей, милу посмішку, особливість міміки обличчя людини і навіть почути її голос. І тому така фотографія на пам'ятнику має бути максимально чіткою, реалістичною та бажано тією, яка найкраще відображає людину. Часто фото для пам'ятника обирають із останніх фотографій, зроблених за життя людини, якщо його не змінила тяжка хвороба. І саме з цього фото орієнтуються на цвинтар, вишукуючи могилу; саме йому посміхаються при відвідуванні могили і кажуть «поки», коли йдуть з цвинтаря.

Детальніше...

Транспортування вантажу 200 з усього світу в Україну літаком – найприйнятніший варіант доставки померлої людини з-за кордону на батьківщину в тих випадках, коли країна, де вона померла, розташована далеко; або інших варіантів доставки труни з тілом немає. Також актуальним цей спосіб є при необхідності оперативного поховання або кремації. Доставка вантажу 200 літаком - найшвидший за часом, але й водночас витратний за витратами варіант транспортування померлого. При організації доставки труни з тілом у такий спосіб слід дотримуватися загальноприйнятих у багатьох країнах, а також авіакомпаній правил, які за їх недотримання можуть значно ускладнити процес відправки вантажу 200 в Україну або призвести до повної заборони транспортування літаками. Можна ознайомитися з вимогами заздалегідь, зробити кілька кроків, щоб підготувати весь процес, а потім провести його. Однак для людей, які не підготовлені або не мають досвіду в таких ситуаціях, все це виявиться надто складним, а іноді й нездійсненним. Транспортування вантажу 200 в Україну літаком найчастіше виконується професіоналами, які стикалися з подібним завданням не раз і знають, як виконувати цю роботу.

Детальніше...

Традиція оформляти ритуальний пам'ятник фотографією померлої людини – це не лише данина стилю чи дотримання якихось правил. Насамперед – це бажання рідних померлої людини бачити її фотографію, того – до чиєї могили вони приходять, а також знову і знову згадувати милі серцю риси. Навіть якщо як оформлення надгробка вибирається ритуальний комплекс, без пам'ятника з фотографією не обходиться жоден з них. Процедура оформлення якісними фото на пам'ятнику зустрічається досить часто, і це можна побачити практично на будь-якому цвинтарі України. Останнім часом саме так рідні померлої людини намагаються оформити цвинтарні могили, щоб здалеку можна було побачити, хто спочиває в них, згадавши людину, яка покинула цей світ, відвідуючи місце поховання. Процес вибору фото на пам'ятник, яке «зустрічатиме і проводжатиме» людей, які прийшли на цвинтар, нерідко викликає питання, і ми постараємося наприкінці статті відповісти найголовніші з них.

Детальніше...

Незвичайні пам'ятники на цвинтарі помітні здалеку: вони вирізняються красивим дизайном самого виробу, його незвичайним розміром і формою, а також різноманітністю зображень або епітафій, що нанесені на нього. Дуже часто останнім часом можна побачити мистецькі роботи на пам'ятнику, які приваблюють погляд і змушують до кінця прочитати те, що написано на ньому, а також розглянути зображення. Така робота, при оформленні пам'ятника - найчастіше виконується колективом професіоналів, які можуть ідеально повторити малюнок, текст чи зображення на пам'ятнику, а й надати гарантію довговічності результату. Основою для портрета може виступати натуральний камінь граніт, або підготовлена табличка на надгробок, на яку попередньо наноситься зображення.

Детальніше...

Смерть людини в Україні, що настала для громадян Росії, стане досить важкою та складною подією для їхніх родичів, які бажають перевезти тіло померлого на батьківщину. Складність процесу полягає у збиранні та оформленні всіх необхідних документів, пошуку відповідного транспорту та інших нюансів, які можуть відрізнятись від російських особливостей транспортування вантажу такого типу. Втім, такі складнощі можуть зустрітися абсолютно всім, хто вирішив перевезти тіло померлої людини з України в будь-якому напрямку світу. Необхідно чітко координувати всі свої дії та знати перелік документів, необхідний на Вантаж 200 до Росії – відправлення та доставка. Його слід оформити, а також зважити на порядок дій, які слід виконати при організації доставки вантажу 200 з України до Росії. Бажано підібрати ритуальне бюро, яке зможе організувати та виконати всі необхідні послуги з організації перевезення померлого. Ритуальна служба Олександра Прядка у Києві має свій автопарк транспорту, тому оперативність і якість виконання цього замовлення зростає. Транспортування вантажу 200 по всій території РФ, виконане досвідченими водіями, проходить якісно, своєчасно та на професійному рівні. Оформлення замовлення ритуального транспорту не займає багато часу і для цього можна просто зателефонувати до нашого Ритуального бюро в Києві.

Детальніше...

Смерть людини за межами України передбачає організацію та проведення доставки її тіла на батьківщину. Цей організаційний процес транспортування труни з тілом часто є дуже важливим для його родичів, які хочуть повернути тіло померлої людини до рідного дому. Якщо стикатися з подібними перевезеннями померлих раніше вам не доводилося, то ймовірність того, що буде дуже складно, - вкрай висока. Саме тому в таких ситуаціях прийнято звертатися до спеціалізованих ритуальних агенцій, для яких міжнародна доставка померлих в Україну – професійна послуга. Зазвичай у таких ритуальних організаціях прописано список дій, вони знають перелік необхідних для цього процесу документів, а також можуть надати повний комплекс ритуальних послуг на території України. Ритуальне бюро ПП Прядко у Києві пропонує міжнародні ритуальні послуги та перевезення різної складності з можливістю особистої присутності при транспортуванні померлого в Україну.

Детальніше...

Карта проїзду

map

ПП Прядко на Фейсбуці

Facebook
Instagram
YouTube