UAUA  |  RU

Мы предлагаем

Рекомендуем

Розыск и репатриация граждан Украины из любой страны мира

Кладбище Белое

gruz200

Купить гроб в Киеве

Продажа гробов и венков

lakgroby

elitegroby

elite-katafalki

памятник

памятники

Поминальные обеды в Киеве

ustanovka-pamyatnika-na-kladbishche

Гранитный цоколь

art

ритуальная флористика

Музыка на поминки

Музыка на поминках

Памятники из рваного камня

Поминальные обеды м. Демеевская

Поминальная Голосеевский р-н

Заказ поминок тел. (050) 410-03-03
(063) 605-22-74

Поминальні обіди на ТроєщиніПоминки – це завершальний етап прощання з померлою людиною. У кожної людини, яка любила та поважала померлого, є потрібність в відвідуванні поминального обіду. Ця потреба виходить від душі: розмовляти з іншими про померлого, згадувати його добрим словом, усвідомити те, що він відійшов в інший світ. Це все потрібно щоб рухатися далі, але вже без підтримки та любові померлого.   

Кафе «Щедра хата» на Троєщині – це заклад, якій надає можливість провести поминальні обіди на високому рівні для різної кількості осіб. Меню поминального обіду в кафе враховує усі важливі дати и піст, тому мі також пропонуємо пісні страви або додаткові страви, які хоче бачити на столах замовник.

Затишне місце, де можна пом’януть свого родича, надає можливість зробити це в душевній обстановці. В нашому поминальному кафе все зроблено для того, щоб кожний присутній зміг спокійно пом’янути померлого, та розділити цей біль з рідними та друзями. Домашні страви, які традиційно готуються на поминки, – різноманітні та смачні.

Кафе для поминальних обідів на Троєщині «Щедра Хата» - це:

  • Це місце, де все зроблено для того, щоб рідні змогли провести гідний поминальний обід на похорони або на річницю смерті;
  • Домашня смачна кухня, яка формується в декількох доступних по цінах та асортименту блюд, меню;
  • Можливість підібрати зал поминального кафе, чи місце в залі, де було б зручно провести поминальний обід;
  • Знання усіх звичаїв і традицій проведення поминок, та врахування усіх прохань рідних вмерлої людини;
  • Доступні ціни на будь-які страви та повноцінне меню на поминки.

Уважний та чуйний адміністратор кафе Щедра Хата зробить все необхідне, щоб кожний відвідувач відчував комфорт та затишок. Персонал закладу працює непомітно та виконує увесь необхідний об’єм робіт, які забезпечують проведення обіду на високому рівні. Не кожне кафе поминальне може демонструвати такій якісний підхід до проведених заходів, якій забезпечує команда кафе «Щедра Хата» .

Поминальні обіди на ТроєщиніЦіна поминального обіду в кафе на Троєщині формується в залежності від кількості страв, та їх асортименту. І кафе «Щедра Хата» демонструє індивідуальний підхід до кожної людини, врахування її бажань. В стінах нашого кафе завжди затишно та комфортно. Якщо ви бажаєте провести похорон з урахуванням ваших вимог, ми рекомендуємо проводити поминальні обіди в нашому кафе на Троєщині. В такому випадку усе буде зроблено так, як треба, а усі важливі етапі будуть враховані при організації цього заходу.

Організіція поминальних обідів в ресторані "Щедра Хата" родичам, що прийшли провести в останню путь рідну людину, надається професійною командою наших кухарів та офіціянтів. Вас зустрінуть з розумінням та співчуттям, допоможуть визначитись та скласти поминальне меню, та з душею його приготувати.

Маємо три поминальні зали: на 20, 60 та 80 осіб.

Ритуальна трапеза складена з різноманіттям страв української національної кухні, за бажанням родичів може бути змінена.

Для проведення поминального обіду, надамо замовникам затишні зали та високий рівень обслуговування при помірних цінах.

Вартість замовлення попередньо обговорюється індивідуально і залежить від загального обсягу меню та Ваших побажань.

Поминальні обіди на ТроєщиніВ цей сумний день Ви можете розраховувати на наше співчуття та професіоналізм в організації поминальної трапези.

На Троєщині зручна транспортна розв"язка. Після закінчення поминального обіду можна зручно дістатись у будь який район м.Києва.

Також ми організуємо ритуальні обіди на 40 день поховання і на один рік поховання.

Поминальні обіди проводяться з однією єдиною метою – пригадати покійного хорошими словами і помолитися за його душу. Ця поминальна трапеза не лише особливе бажання родичів і друзів покійних, але і церковний звичай, який необхідно проводити в день поховання, а також на 9 і 40 день після поховання.

Завдяки тому, що в нашому кафе затишно, спокійно і головне - тихо, ви можете пригадати про покійну людину, поговорити про нього, а також послухати ритуальну  музику. У Кафе «Щедра хата» поминальні обіди проводяться на вищому рівні. Ознайомитись з меню і обговорити всі питання, що цікавлять вас, ви можете з адміністратором нашого кафе.

Для зняття душевного болю та напруження, впродовж траурного обіду - може виконуватись ритуальна музика, по бажанню родичів покійного. Виконавець - професійний скрипар та саксофоніст - Илля Грєшной.
Похоронна музика, замовлення: 050-410-03-03.

Замовлення поминального обіду приймається попередньо адміністратором ресторану "Щедра Хата" по тел.
(050) 410-03-03, (063) 605-22-74

Район Троєщина, проспект Маяковського.
Ціна поминального обіду узгоджується з адміністратором кафе.

Карта проезда

map

Задать вопрос
Мы на Facebook
ЧП Прядко Instagram
Наш канал на YouTube