UAUA  |  RU

Мы предлагаем

Рекомендуем

Розыск и репатриация граждан Украины из любой страны мира

Кладбище Белое

gruz200

Купить гроб в Киеве

Продажа гробов и венков

lakgroby

elitegroby

elite-katafalki

памятник

памятники

Поминальные обеды в Киеве

ustanovka-pamyatnika-na-kladbishche

Гранитный цоколь

art

ритуальная флористика

Музыка на поминки

Музыка на поминках

Памятники из рваного камня

Поминальные обеды м. Демеевская

Поминальная Голосеевский р-н

Телефони ресторану для поминок:
+38 (044) 451-48-85
+38 (067) 233-86-48
+38 (066) 062-78-08

Коли в людини велике горе, -  в неї пропадає бажання щось робити, спілкуватися, вирішувати якісь справи, а також  жити. І тут точно не до організації поховання, подальшого оформлення могили і поминальних обідів. Саме тому, у випадках, коли необхідно обговорювати меню поминальних обідів, на допомогу приходять справжні професіонали.

Якщо ви підшукуєте кафе, яке може гарантувати високоякісні  поминальні обіди на Оболоні, ми пропонуємо вам звернути увагу на нашу пропозицію:  у цьому кафе високий рівень сервісу, оптимальне меню  на поминання, а також комфортний зал з відповідною ритуальною музикою (при вашому окремому замовленні).

Проведення поминального обіду біля ТЦ Караван, здійснюється відразу ж в день поховання, після відвідин кладовища або на третій, дев'ятий або сороковий день після поховання.  Траурний обід повинен відповідати вимогам віри покійної людини, і якщо він був християнином, наприклад, або католиком – відповідати її канонам.

Яке меню ми можемо запропонувати вам? Все залежить від ваших вимог і побажань. У пост  ми запропонуємо пісне меню, а для любителів їжі рослинного походження – вегетаріанське меню.  Також працюємо по індивідуальних замовленнях і можемо запропонувати блюда, яких немає в пропонованому нами меню.

У приготуванні їжі використовуються лише  свіжі та якісні продукти, а обслуговування здійснюється нашими співробітниками на вищому рівні. Затишні ритуальні зали приймуть будь-яку кількість відвідувачів, а ви абсолютно спокійно і невимушено відчуватимете себе у відповідній сумній події, обстановці.

На поминання готують найчастіше пісні обіди, оскільки в році за церковними канонами дуже багато постів. Але у випадку, якщо у вас є індивідуальні побажання по оформленню столу і приготуванню блюд, ми можемо виконати будь-яке ваше замовлення. В день поминань може бути замовлено і відповідний музичний супровід.

Для того, щоб оформити замовлення поминань, вам слід зв'язатися з нашим адміністратором кафе і обговорити всі деталі, що цікавлять вас, і деякі нюанси. Ми готові запропонувати вам ритуальне меню, якщо ви не можете з ним остаточно визначитися, а також найнижчі ціни на проведення поминок на Оболоні.

Заключним етапом організації прощання з померлим чоловіком є ​​поминальний обід або вечеря. Його можна провести вдома з рідними, а можна організувати поминальний обід після похорону в Києві в спокійному і затишному закладі. Проведення поминок в кафе істотно полегшує організацію і виконання всього процесу похорону для рідних, так як цю частину турбот Ритуальна служба ПП Прядко, бере на себе.

Ми пропонуємо провести поминальні обіди в Києві в нашому кафе, що дозволяє рідним померлої людини більше часу приділити один одному, щоб допомогти впоратися з горем. Просторі зали і можливість проведення поминок для різної кількості людей роблять наш заклад популярним і недорогим при виборі місця для проведення поминок поряд з метро.

Пропонуючи провести поминальний обід в кафе на Оболоні недорого, ми також забезпечуємо уважне ставлення до тих, хто прийшов на поминки, забезпечуючи належну якість послуг і різноманітність меню. Для приготування їжі наші кухарі завжди використовують свіжі продукти, що гарантує високу якість і смак поданих страв.

У нашому поминальному кафе ми пропонуємо:

  • Різноманітність меню і можливість приготування особливих страв за бажанням замовника. Наявність пісного меню на поминки;
  • Досвідчений штат фахівців - кухарів, адміністраторів і офіціантів при організації поминального обіду в Києві;
  • Просторі зали, можливість розміщення різної кількості людей на поминках;
  • Підготовка залу до поминок: оформлення живими квітами і т.д.;
  • Можливість музичного супроводу поминок.

Ми організовуємо поминальний обід після похорону в Києві з урахуванням оперативності, з якою це треба зробити в день похорону. Уважний адміністратор візьме все обов'язки на себе. При необхідності він допоможе вибрати меню, визначитися з вибором залу, а також при проведенні поминок розсадить в залі всіх, хто прийшов на поминки.

Співробітники нашого кафе допоможуть організувати і провести поминальний обід в кафе на Оболоні на належному рівні відповідно до вимог замовника. З огляду на особливості проведення поминок - в день похорону, ми намагаємося швидко і якісно виконати всі вимоги і забезпечити відповідну атмосферу в залі.

Оформити замовлення поминального обіду в Києві в нашому кафе ви можете завчасно - якщо має бути річниця, а також в день проведення похорону. Зручне місце розташування закладу поблизу метро, дозволяє без складнощів знайти його і, скориставшись громадським транспортом, без труднощів дістатися до нього. А наявність парковки дозволить без складнощів  припаркувати автомобілі.

Заказ поминок в ресторані м. Мінська, по тел.
+38 (044) 451-48-85
+38 (067) 233-86-48
+38 (066) 062-78-08

Адреса поминального кафе (ресторана) на Оболоні:
біля м. Мінська, в районі ТЦ Караван, вул. Автозаводська, 24

Карта проезда

map

Задать вопрос
Мы на Facebook
ЧП Прядко Instagram
Наш канал на YouTube